Specialista údržby výroby

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, moderní výrobní společnost z oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista údržby ve výrobě

Hlavní náplní práce je:

  • kontrola strojů, linek a jejich nastavení) a hlavní údržbu výroby

  • zajištění technologické kompetence svěřené výroby

  • optimalizace a zavádění nových výrobních procesů

  • odpovědnost za přestavbu výrobních linek

  • komunikace s dodavateli

  • práce s technickou dokumentací (tvorba návodů, pracovních postupů, plánů údržby )

Profil kandidáta

Co byste měli mít:

  • SŠ vzdělání technického směru

  • praxi z automotive průmyslu

  • Vyhlášku 50 §6

  • angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni

  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Co získáte:

  • zkušenost z provozu, kde se uplatňují nejmodernější technologie

  • důkladné zaškolení, vzdělávací programy

  • možnost pracovat v mezinárodním

  • motivační platové ohodnocení (13. a 14. plat)

  • 25 dní dovolené

  • dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková