Skladník s dvousměnným provozem

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro výrobní společnost působící v oblasti vzduchotechniky hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka do Kadaně.

  • Příjem a kontrola materiálu

  • Zaskladnění a vyskladnění materiálu

  • Kontrola kompletace zakázky a nakládka zakázky

  • Vyplňování průvodní dokumentace ke zboží a materiálu

  • Provádění pravidelné inventurní kontroly materiálu

  • Práce na 2 směny

Profil kandidáta

  • Ukončené SŠ - výuční list/maturita

  • Praxe na podobné pozici min 1 rok

  • Zodpovědnost, manuální zručnost

  • Organizační dovednosti, stanovení priorit

  • Zkušenosti s obsluhou VZV

Nabízíme

  • Nástup možný ihned

  • Čtvrtletní bonusy

  • 25 dní dovolené

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenky nebo el. stravenková karta: 100 Kč/odpracovaný den

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Výhodný tarif od Vodafone pro Vás a celou Vaši rodinu

  • Zaměstnanecké akce

  • Další odměny na základě dobře vykonané práce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4179574  Termin der Veröffentlichung: 11.10.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.