Automechanik - náborový příspěvek 200 000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro autorizovaného prodejce luxusních vozů hledáme automechaniky! Těšte se na náborový příspěvek neuvěřitelných 200 000 Kč a řadu nadstandardních benefitů!!! Pracuje se pouze na ranních směnách (víkendy volné).

  • pravidelné servisní prohlídky

  • diagnostika poruch

  • provádění mechanických oprav

  • vedení dokumentace a záznamů o kontrolách a opravách

  • evidence technických dat a měření

  • náplň nezahrnuje komunikaci se zákazníky

Profil kandidáta

  • vzdělání SOU/SŠ

  • praxe na pozici automechanik (pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy)

  • samostatnost, pečlivost

  • zájem o automobily

  • ŘP sk. B

  • čistý trestní rejstřík

  • AJ výhodou

Nabízíme

  • HPP, smlouva na dobu neurčitou

  • Platové ohodnocení dle zkušeností

  • Náborový příspěvek 200 tis. (vypláceno po dobu 2 let kandidátům s praxí na této pozici)

  • Osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny

  • Zaměstnavatel, který si váží svých zaměstnanců

  • Menší přátelský kolektiv

  • 20 dnů dovolené

  • Teambuldingy

  • Pravidelné školení

  • Příspěvek na oblečení

  • Zvýhodněný mobilní tarif (paušál)

  • Možnost zapůjčení luxusních firemních vozidel na několik dnů

  • Pojištění na blbost (proplacené)

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková