CNC obráběč - horizontka

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, výrobní podnik se silnou tradicí na strojírenském trhu hledáme novou posilu na oddělení obrábění. Pokud máte zkušenosti s obráběním na horizontce, neváhejte a ozvěte se!

  • Obsluha horizontálních obráběcích strojů WD160 a WD200

  • Seřizování a údržba obráběcích strojů

  • Práce s nástroji, obrobky a polotovary

  • Orientace ve výkresové dokumentaci a technických podkladech

  • Kontrola kvality obrobených kusů

  • Práce ve dvousměnném provozu

Profil kandidáta

  • Vyučení ve strojírenském oboru zaměřeném na obrábění, popřípadě relevantní praxe

  • Dobrá znalost čtení výkresové dokumentace

  • Zkušenosti na horizontálních obráběcích strojích

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 38.000Kč na základě dosavadních zkušeností

  • Příplatek za odpolední směnu

  • Čtvrtletní bonusy

  • Roční bonus

  • 5 týdnů dovolené

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková