Expert na online pojištění, neomezené bonusy, Home office až 60000Kč/měs.

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jsme přátelský kolektiv mladých lidí z Ostravy a hledáme novou posilu do našeho týmu.
Baví nás obchod a finance, ale aktuální situace na finančním trhu je nepřehledná a mnoho lidí se v ní vůbec neorientuje.
My se zabýváme tím, že finanční služby mezi sebou porovnáváme a děláme v tom zákazníkům jasno a pořádek.
Budete komunikovat se zákazníky, kteří si nechali porovnat nabídky a chtějí se o tom poradit se skutečným odborníkem.
Nejedná se tedy o žádné nevyžádané hovory a nátlakový prodej.
Zákazníkům pomůžete vybrat tu nejvhodnější variantu, která jim ušetří peníze a zároveň je dostatečně ochrání a zabezpečí.

Profil kandidáta

Baví vás mluvit s lidmi a umíte vysvětlit rozdíl mezi dobrým a ještě lepším?
Máte zkušenosti s jakýmkoliv prodejem?
Rozumíte si s počítačem a MS Office vám nedělá žádný problém?
Pokud máte maturitu a na všechno jste odpověděli ano, tak máte skoro vyhráno.

Nabízíme

Dobrou práci umíme velmi dobře ocenit.
Základní plat je 20 000 Kč a bonusy jsou neomezené, můžete si u nás vydělat až 60 000 Kč měsíčně :).

Získáte smlouvu na dobu neurčitou a k tomu řadu dalších benefitů:

  • první dva měsíce garantovaný bonus 5000Kč od zaměstnavatele

  • týden dovolené navíc

  • stravenkový paušál

  • 2 sick days

  • zvýhodněné bankovní produkty a další výhody

  • možnost trvalého home office

  • zapůjčení veškerého potřebného vybavení

Kvalitní zaškolení je u nás samozřejmostí.
Pokud nemáte zkoušku o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, pomůžeme vám se na ní připravit.
Budeme se těšit na Váš životopis, který zašlete na [email protected], nebo prokliknutím na odkaz.

Nebo se ozvěte už dnes na 226 257 597 a přidejte se do našeho týmu!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart