Stavbyvedoucí kolejových staveb

Lovosice, Česko

Popis pozice

Pro menší stavební firmu sídlící v Lovosicích hledáme vhodné kandidáty na pozici stavbyvedoucího kolejových staveb.

  • Zajišťování organizace staveniště, řízení provozu na něm

  • Koordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků stavby

  • Dodržování BOZP

  • Vedení stavebního/montážního deníku dle příslušné dokumentace a harmonogramu

  • Spolupráce s technickým dozorem investora, koordinátorem BOZP apod.

  • Zodpovědnost, dohled nad přidělenou stavbou, příslušnou železniční tratí, vlečkou

Profil kandidáta

  • SŠ a VŠ technického nebo stavebního oboru

  • Řidičské oprávnění skupiny B – podmínkou

  • Zkušenost s vedením staveb a podřízených pracovníků

  • Pracovitost, zodpovědnost, flexibilitu

  • Ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy na plný úvazek (na dobu neurčitou)

  • Místo výkonu práce Lovosice – sídlo firmy + stavby, vlečky zaměstnavatele

  • Služební mobil, notebook, automobil

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh