Řidič nakladačů a manipulačních strojů

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, mezinárodní společnost na Plzni-Jihu, hledáme člověka s ŘP sk.C, popřípadě průkazem strojníka, kterého baví jezdit s nakladači a další manipulační technikou. Pozice je vhodná pro člověka se zkušenostmi, ale i člověka, kterého by taková práce zajímala a chtěl se jí naučit.

  • Manipulace s materiálem a výrobky v rámci závodu (kolové nakladače, VZV)

  • Příprava zakázek na expedici a následný odvoz

  • Obsluha plnící linky na materiál

  • Nákladka výrobků do kamionů a kontejnerů

  • Nástup rovnou do kmene společnosti

  • Třísměnný provoz

Profil kandidáta

  • ŘP sk.C

  • Průkaz strojníka výhodou, nikoliv podmínkou

  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

  • Spolehlivost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • Mzda 27.000Kč - 30.000Kč

  • 13. mzda – plná výše garantovaná kolektivní smlouvou

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na rekreaci

  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • Závodní stravování – zajištěno na všechny směny, 36Kč za jídlo

  • Každoroční navyšování mezd

  • Možnost placeného, pracovního volna v nenadálých situacích nebo pro samoživitele/ky

  • Odměny za pracovní jubilea

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4194649  Termin der Veröffentlichung: 2.11.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.