Senior Nákupčí

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledá se zkušený/á Nákupčí z výrobní společnosti s komunikativní znalostí anglického nebo německého jazyka. Nehledáme právě Vás?
Náplní práce bude převážně nákup náhradních dílů a jednoúčelových strojů pro automatizaci výroby. Budete vyhledávat nové dodavatele a komunikovat s nimi na denní bázi. Budete aktivně spolupracovat s centrálou v zahraničí, takže využijete své dosavadní znalosti anglického nebo německého jazyka. Nevyhnete se ani administrativě v rámci přípravy smluv a hodnocení dodavatelů.

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát máte zkušenost min. 3 roky z obdobné pozice ve výrobní společnosti. Pokud budete mít praxi z automotive, bude to velkou výhodou. Určitě se neobejdete bez komunikativní znalosti angličtiny nebo němčiny. MS Office by měl být Váš nejlepší kámoš a pokud máte zkušenost i s MS Dynamics (D365), budete ve značné výhodě.

Nabízíme

Na oplátku Vám nabízíme stabilní zaměstnání s finančním ohodnocením v závislosti na Vašich zkušenostech. Na všem je možné se domluvit. :-)

V rámci benefitů určitě uvítáte možnosti práce z domova po zapracování, klouzavou pracovní dobu, příspěvek na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, vánoční odměny, vzdělávací systém, týden dovolené navíc, odměny při nízkém počtu absencí a příspěvek na životní pojištění.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková