Juniorní firemní právník v personální agentuře

Praha

Popis pozice

Jsme společnost ManpowerGroup, firma s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb. V současné době mezi sebe hledáme kolegyni/kolegu se zájmem o pracovní a občanské právo, která/který posílí náš back office tým na pozici juniorního firemního právníka. V této roli budete pracovat v tandemu se seniorní kolegyní Denisou, která právní agendu v naší firmě zaštiťuje.

  • podpora managementu a jednotlivým oddělením v právních oblastech,

  • úprava smluvních podmínek, tvorba vzorů a revize smluv,

  • vyřizování kontrol orgánů státní správy,

  • sledování vývoje legislativy,

  • školení zaměstnanců,

  • komunikace s globálním týmem.

Profil kandidáta

  • důkladná znalost občanského (zejména závazkového) a pracovního práva,

  • vysokoškolské vzdělání právního zaměření,

  • znalost GDPR a korporátního práva,

  • proklientský přístup, systematičnost

  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni

Nabízíme

  • zázemí jedničky na trhu v oblasti personálních agentur,

  • možnost profilovat se a získávat zkušenosti v oblasti pracovního práva

  • příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu,

  • flexibilní pracovní dobu,

  • přátelskou firemní kulturu,

  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely,

  • firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, sickdays, home office, karta Multisport, cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Hlaváčová
+420 734 685 710