Vedoucí výroby – práce v provozu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do české společnosti, která se zaměřuje na výrobu transportních prostředků do sanitek, které vyvážejí do většiny evropských států, hledáme vedoucího výroby, který/která se postará o hladký chod celé výroby.

Pokud máte zkušenosti z výroby, chuť na sobě neustále pracovat a víte, že je Vás daleko víc potřeba přímo ve výrobě než v kanceláři, tak možná hledáme právě Vás!
Co bude náplní Vaší práce?

  • Plánování výroby (týdenní, čtvrtletní i roční plány)

  • Odpisy práce

  • Zadávání montážních zakázek do systému (SAP Business)

  • Zodpovědnost za kolektiv na pracovišti

  • Úzká spolupráce s oddělením nákupu

  • Úzká spolupráce s managementem společnosti

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Máte ideálně technické vzdělání

  • Umíte číst výkresy

  • Máte praxi z výroby – ideálně z vedoucí pozice

  • Jste odolný vůči stresu, jste komunikativní a u kolegů máte přirozený respekt

  • Výhodou je znalost angličtiny (není to podmínkou)

  • Jste aktivním řidičem skupiny B

Nabízíme

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Zázemí stabilní úspěšné společnosti, ve které panuje přátelská atmosféra

  • Zajímavé a motivující fixní ohodnocení

  • Roční odměny

  • Automobil i pro soukromé účely

  • Telefon, PC

  • Zajištěné obědy s příspěvkem 75,- Kč

  • Navyšující se dovolená po odpracovaných letech

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sára Nechutová