PROJEKTOVÝ MANAŽER / INŽENÝR LIGHTINGU - znalost AutoCADu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro prosperující společnost na poli osvětlení hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA - TECHNIKA, který bude navrhovat technická řešení a zároveň organizovat a zajišťovat realizaci projektu. Hledáme zkušeného člověka, ale také juniora v oboru, strojaře, který se chce oboru naučit. Těšit se můžete na rozmanitou práci, ve které se nebudete nudit, na nové zkušenosti a příjemný podporující tým.

  • zpracování výkresové dokumentace osvětlovacích soustav a řídících systémů pro architekty a projektanty

  • výpočty světelných technických výkresů

  • práce s programy AutoCAD, Relux, Dialux

  • samostatné vedení jednání s montážními firmami a projektanty, architekty

  • komunikace s výrobci a dodavateli

  • zadávání podkladů pro cenové nabídky a projektové řešení v oblasti osvětlení

  • technické poradenství při přípravě zakázek

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ technického směru

  • znalost práce s Microsoft Word, Excel, Outlook

  • znalost práce s Autocad, Relux, Dialux, znalost sketch up výhodou

  • orientace v technických výkresech

  • znalost počítání světelně technických výpočtů výhodou

  • vytváření rozpočtu (OCEP)

  • řidičský průkaz skupiny B (aktivně využíván)

  • ochotu učit se novým věcem a trendům v oboru

Nabízíme

  • záštita a podpora silné společnosti

  • atraktivní mzda

  • 25 dnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost home office

  • skvělý kolektiv

  • firemní notebook a mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274