Technický koordinátor údržby

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti sídlící v Bohumíně hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici KOORDINÁTOR ÚDRŽBY. Pozice je vhodná pro zkušené pracovníky, ale také pro absolventy strojního či elektrotechnického oboru, kteří již mají praxi v oblasti údržby.

Čeká na Vás zajímavá práce v podobě koordinování a plánování údržby strojního zařízení, týden dovolené navíc nebo také možnost dalšího profesního rozvoje.

  • plánování preventivních oprav a revizí výrobního i nevýrobního zařízení

  • koordinace údržby dle priorit, komunikace s mechaniky

  • sledování nákladů

  • příprava návrhů investičních projektů údržby a řízení schválených projektů

  • zajištění legislativních požadavků na vyhrazená technická zařízení

Profil kandidáta

  • SŠ strojního či elektrotechnického zaměření

  • zkušenost v oblasti údržby

  • orientace v problematice revizí vyhrazených technických zařízení

  • komunikativní znalost angličtiny

  • schopnost práce s MS Office

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • 13. plat

  • prémie

  • docházkový bonus

  • možnost kariérního posunu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275