Oblastní manažer

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte VŠ stavební vzdělání či praxi ve stavebnictví? Vedete zajímavé stavební projekty, ale zaměstnavatel Vám neposkytuje možnost dalšího růstu? Chcete budovat, vést a vidět za sebou výsledky své práce?

Pro jednu z největších stavebních firem hledáme manažera pro rozjezd pobočky v Pardubicích!

Vaší náplní práce bude:

  • odpovědnost za rozvoj svěřeného regionu (budování týmu a vedení, vyhledávání příležitostí, realizace projektů atd.)

  • komunikace s vedením společnosti a ostatními divizemi

  • jednání s investory, zákazníky, úřady, subdodavateli atd.

  • dohled nad stavebními projekty, zdopovědnost za výsledky v daném regionu

  • kontrola a koordinace veškerých činností v rámci pobočky

Profil kandidáta

  • VŠ stavebního směru či praxe v oboru

  • zkušenosti s řízením větších stavebních projektů a vedením týmu

  • motivace posouvat se dál, budovat a růst

  • manažerské a koordinační schopnosti

  • komunikativní angličtina

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení vč. bonusů dle plnění

  • možnost velkého profesního růstu

  • auto i k soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays

  • příspěvek na penzijko a životko

  • stravenky

  • příspěvky na lékařskou péči a dětské rekreace

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení! Po zaslání vašeho životopisu Vás budu kontaktovat s dalšími informacemi!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová