Senior Financial Controller

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro významnou německou automotive společnost hledáme zkušeného Controllera.

Odpovídáte na ano/ne otázky čísly a v MS Excelu jste jako ryba ve vodě? Pak by Vás naše nabídka mohla zajímat.

  • Spolupráce na měsíčních uzávěrkách a analýzách o zisku a ztrátách

  • Tvorba finančních prognóz a ročního plánování rozpočtu

  • Spolupráce s auditory

  • Spolupráce na snížení odchylek s využitím pravidelných finančních zpráv

  • Podpora procesu každoroční fyzické inventury

  • Reporting a komunikace s centrálou v Aj

  • Kalkulace

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ technického nebo ekonomického směru

  • Min. 3 roky praxe z controllingu, nejlépe z výrobní firmy

  • Zkušenost s programem SAP a Oracle výhodou

  • Pokročilá znalost MS Office

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2)

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech

  • 13. a 14. plat

  • 12 000,- Kč roční bonus za dochodnost

  • Dotované stravování

  • Týden dovolené navíc

  • Jistota dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti

  • Další benefity, které Vám firma ráda představí na osobním pohovoru

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková