Logistik supervizor

Praha, Česko

Popis pozice

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici ,,Logistik supervizor"

  • Rozdělení a organizace práce operátorů interní logistiky a jejich hodnocení

  • Komplexní zajištění kontroly a evidence všech pohybů materiálu v SAP, směrem do výroby i zpětné uskladnění.

  • Komunikace s koordinátory a supervizory výroby, oddělením kvality, IT a SCH a koordinace skladových operací pro zajištění hladkého a bezproblémového zásobování výroby a evidence SAP.

  • Kontrola a evidence chybných pohybů v SAP jejich vyhodnocení a opravy a návazné vyčištění a uzavření výrobních zakázek.

  • Kontrolní činnost a provádění inventarizace zásob.

  • Reportování výsledků hospodaření a stanovených cílů produktivity.

  • Ostatní kontrolní činnost a provádění skladových operací v rámci logistiky.

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s vedením týmu a normovanou prací.

  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti.

  • Lidský přístup.

  • Schopnost motivovat tým.

  • Uživatelská znalost práce na PC

  • Chuť učit se s novými informačními systémy a technologiemi.

  • Znalost SAP.

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Služební telefon, notebook

  • Komplexní, zajímavou a odpovědnou práci

  • Možnost uplatnit nové nápady a trendy a ovlivnit chod společnosti

  • Možnost využít firemní autobusovou dopravu z Opatova nebo Říčan či Benešova

  • Stravenky v hodnotě 115 Kč

  • Týden dovolené navíc

  • Kávu různých druhů a příchutí zdarma

  • Možnost Home-office

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4217405  Termin der Veröffentlichung: 6.12.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.