Servisní technik - elektro

Praha

Popis pozice

Pro tradičního, regionálního zaměstnavatele hledáme servisního technika - elektro, se zkušenostmi s výtahy, kolejovými vozidly či zdvihacími zařízeními, kterého zajímá flexibilní práce s automobilem i pro soukromé účely.

  • Prohlídky instalovaných zařízení u zákazníků v rámci svěřeného regionu

  • Diagnostika závad a následné opravy a výměny - mechanika i elektro

  • Kontrola opotřebení jednotlivých součástí zařízení

  • Práce se systémem a řídící jednotkou - diagnostika, nahrávání softwaru atd.

  • Výjezdy plánovany dopředu ve spolupráci s plánovačem

  • 1x za 5-6 týdnů pohotovost - být připraven kdykoliv vyrazit k zákazníkovi

Profil kandidáta

  • Vzdělání v elektro oboru

  • Platná vyhláška 50, §6 nebo vyšší

  • Zkušenosti jako servisní technik, odeálně vytáhy, kolejová vozidla nebo zdvihací zařízení

  • ŘP sk. B - aktivní řidič

  • Časová flexibilita - každý den je jiný

  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

Nabízíme

  • Flexibilní práce s rozmanitou náplní

  • Roční bonus

  • Vánoční odměna

  • Služební automobil i pro soukromé účely - po domluvě

  • Týden dovolené navíc

  • Výjezdy z domova

  • Notebook a telefon

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Odborná školení a jazykové kurzy

  • Zázemí stabilního zaměstnavatele

  • Možnost profesního i odborného rozvoje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4244237  Termin der Veröffentlichung: 22.1.2022  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.