Elektro – údržbář, dobré platové podmínky

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Do mezinárodní strojírenské firmy s dlouholetou tradicí na českém trhu, hledáme zaměstnance na obsluhu

  • servis a údržba mechanických částí obráběcích strojů či nevýrobních zařízení (vč. oprav a údržby na budově firmy)

  • technická znalost senzoriky, mechaniky, pneumatiky

  • programováním robotů a PLC - čištění, opravy strojních zařízení

  • výměny komponentů na strojních zařízeních

  • kontroly a periodické prohlídky strojů

  • preventivní údržba strojů a zařízení

  • vedení dokumentace týkající se údržby a oprav na zařízeních

  • školení pracovníků obsluhy ve věcech preventivní údržby strojů

  • spolupráce s revizními techniky a externími firmami při opravách zařízení

Profil kandidáta

  • SOU/SOŠ strojní nebo elektro obory

  • praxe na stejné pozici ve výrobní firmě na strojních zařízeních

  • 50, § 6 a výše

  • manuální zručnost při opravách a práci s nářadím

  • zkušenost s programováním robotů a PLC

  • samostatnost a zodpovědnost při svěřených úkolech

  • chuť učit se a zlepšovat se v oboru

  • základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti s možností kariérního postupu

  • dobré mzdové ohodnocení (tarif + prémie + příplatky)

  • nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce

  • mzdu

  • každoroční navyšování mezd

  • 25 dní dovolené

  • stravenkový paušál do čisté

  • benefitní poukázky

  • odměny za pracovní výročí

  • příspěvky na penzijní připojištění

  • pracovní obuv a oděvy včetně praní

  • občerstvení přímo na dílně (automaty na bagety, laskominy, kávu aj.)

  • smlouvu na dobu určitou, nejpozději po roce s převedením na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4339531  Termin der Veröffentlichung: 26.5.2022  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.