Projektový manažer zaměřený na stavebnictví

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta podnikajícího v oblasti energetiky hledáme vhodného kandidáta na pozici: Projektový manažer - stavební specialista.
Hledáme kandidáta, který má vzdělání zaměřené na stavebnictví a má podvědomí o tom co vše je potřeba zařídit, jaké schválení jsou potřeba a chce se v tomto oboru rozvíjet.
Ideální příležitost pro kandidáty, kteří chtějí získat cenné zkušenost a vyhovuje jim administrativně zaměřená činnost.

  • Budete zodpovídat za technické zabezpečení budov (stavební připravenost, archivace budovy atd.)

  • Práce v programu CAD.

  • Příprava stavebních řízení od A do Z (dokumentace, jednání s úřady, příprava výkresů, stavební povolení, stavební dozor).

  • Zavádění, inventarizace a archivace majetku a zařízení.

  • Spolupráce s oddělením facility a technology.

  • Práce na různorodých projektech.

  • Stavební support (od nákresů přes vyřízení stavebního povolení po zajištění realizace).

  • Dodržování BOZP.

  • Reporting a potřebná administrativa.

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání staveního zaměření.

  • Praxe v odvětví technického zabezpečení budov výhodou.

  • Znalost program AutoCADu.

  • Angličtinu ideálně na úrovni B1/B2 (komunikace se Švýcarskou pobočkou).

  • Technické myšlení, samostatnost.

  • Vyhl. 50/78 výhodou.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti.

  • Odpovídající finanční ohodnocení.

  • Podpora ze strany manažera kolegů.

  • Práce v malém týmu.

  • Možnost vést zajímavé projekty a být inovativní.

  • 5 týdnů dovolené.

  • 7,5 hodin pružné pracovní doby.

  • Dotované stravování v závodní jídelně/stravenky.

  • Cafeteria.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Vyhodný tarif.

  • Odměny za odpracované roky.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4360037  Termin der Veröffentlichung: 21.6.2022  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.