Asistentka ředitele / PR managerka

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
- Odborná asistence
- Kompetence v řízení společnosti - zodpovědnost
- Plánování kalendáře
- Vedení schůzek
- Organizování a zaštiťování firemních akcí
- Příprava analýz a reportingu
- Práce v programu Helios green
- Příprava a organizace externích akcí
- Příprava prezentací
- Komunikace s odděleními napříč organizací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci v samostatné kanceláři s příjemným zázemím
- Skvělý pracovní kolektiv
- Spravedlivý nadřízený, který je v kolektivu oblíbený
- Stravenky
- Flexibilní pracovní doba
- Notebook a mobil k soukromým účelům
- Zaměstnanecké slevy
- 2 sick-day
- Roční bonus
- Příspěvky k významným životním událostem
- Příspěvek na důchodové připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Proč se rozhodnout pro nás?
• Stanete se součástí 100% stabilní a perspektivní české společnosti
• Budete součástí firmy, která má jasné cíle a hodnoty
• Čeká Vás zajímavá práce v týmu lidí, kteří mají špičkové znalosti v oboru
• Dostanete možnost pracovat na projektech a náročných úkolech
• Splníte si svůj kariérní růst, bude z Vás profesionál ve svém oboru
• Za dobře odvedenou práci získáte odpovídající ohodnocení"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Přirozenou inteligenci
- Extrovertní povahu, silnou osobnost
- Schopnost asertivního a profesionálního jednání
- Znalost anglického jazyka (budete na denní bázi komunikovat se zahraničím)
- Výborná znalost MS EXCEL

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců