Účetní junior

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme lidi, které baví práce v back office a zvládají práci s fakturami, nebo mají zkušenost v oblast Accounts Payable. Vaším každodenním chlebem bude práce s fakturami přijatými, vydanými s platbami, budete zařizovat, aby byly všechny faktury uhrazeny v termínu, budete aktivně komunikovat s managementem a napříč finančním oddělením, reportovat a pracovat s finančními daty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostředí stabilní mezinárodní společnosti zaměřené na IT services
- přátelský a profesionální tým
- motivující finanční ohodnocení
- možnost postupu
- dobrá dopravní dostupnost
- zajímavou škálu benefitů (HO, sick days, stravenky, rodičovské volno, teambuildingy, atd...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chcete stát u zrodu nového finančního týmu? Chcete vidět, jak se nastavují procesy v účetnictví a pomoci s implementací novinek? Pak neváhejte a kontaktujte mě!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň rok zkušeností s prací ve fakturaci, nebo v oddělení Accounts Payable
- znalost základních účetních principů
- zkušenost se SAPem nebo Aribou bude zde velkou výhodou
- plynulá angličtina nutností
- dobrá znalost MS Excel
- efektivita, týmovost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců