IT podpora (i pro absolventy)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaším hlavním úkolem?

-Podporovat kolegy z IT oddělení
-Komunikovat napříč firmou i se zahraniční centrálou
-Pomáhat při zavádění výrobního informačního systému na výrobní linky
-Pracovat ve firemním výrobním SW
-Být neustále v centru dění – budete důležitým článkem, aby vše fungovalo a šlapalo, jak má

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

-Práci v neformálním prostředí stabilní společnosti
-Možnost kariérního růstu
-Neustálé vzdělávání
-5 týdnů dovolené
-Flexibilní pracovní dobu
-Stravenky
-Širokou škálu dalších benefitů (sick days, příspěvek na sport, příspěvek na zdraví, relaxaci nebo dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte rádi informační technologie, ale na programátora jste příliš akční a komunikativní?
Baví Vás kontakt s lidmi a domluvíte se anglicky?
Pokud se v tom nacházíte a rádi byste se stali součástí úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, jste náš člověk!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme?

-Preferujeme SŠ/VŠ technického nebo IT zaměření
-Aktivní znalost anglického jazyka (na komunikativní úrovni)
-Ochotu se učit novým věcem
-Flexibilitu
-Komunikativnost
-Zájem o práci v dynamickém výrobním prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3562155  Termin der Veröffentlichung: 17.12.2018  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.