Vedoucí montážního a logistického centra (ředitel logistického centra)

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
- Budete mít plnou odpovědnost za vznikající montážní a logistické centrum
- Podílet se na exkluzivním projektu (výroba elektromobilu)
- Komunikovat s dodavateli, výrobními závody a se zákazníkem
- Vybudujete si svůj tým spolupracovníků, který povedete a budete rozvíjet
- Řídit externí dodavatele, kteří zajišťují montáž
- zastupovat firmu v obchodních záležitostech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- Motivující finanční ohodnocení
- 13. mzdu
- 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
- Pružnou pracovní dobu
- Služební vůz (i k soukromému použití)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte)
- Podporu volnočasových aktivit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Aktuálně nabízíme skvělou pracovní příležitost pro zkušeného člověka, kterého baví prostředí automotive!"

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
- VŠ vzdělání v oboru managementu, ekonomiky, logistiky či strojírenství
- Cit pro techniku
- Znalost NJ nebo AJ na skvělé úrovni
- Zkušenosti z oblasti automotive podmínkou
- Zkušenosti s logistikou/řízením projektů
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Samostatnou a spolehlivou osobnost
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3582149  Termin der Veröffentlichung: 19.2.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.