Hľadáme skúsených operátorov, ktorí doplnia náš tím v Pardubiciach - výroba a montáž počítačov - ubytovanie a doprava zdarma - volaj 0911 82 82 06

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Pardubice, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Od 22 300 EUR/mesiacZákladná mzda 22 300 Kč + flexibilita 2 000 Kč + smennovosť / 12 hod / 2000 Kč + bonus za výkon 0 až 2000 Kč = cca 28,300 Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca pri výrobe počítačov !!!

- montáž podľa daného pracovného postupu,
- plnenie nastavených produkčných a kvalitatívných noriem
- zaisťovať kontinuálnu výrobu
- udržovať dostatočnú zásobu materiálu na linke
- dodržiavať pracovné procedúri, zásad ESD, 5S, BOZP a PO.
- zabezpečovať čistotu a poriadok na pracovisku

Čo ponúkame? :

- práca v dvojzmennej prevádzke 12 hod. smeny (PO-PI ranná/nočná)
- práca v trojzmennej prevádzke 8 hod. smeny
- možnosť nadčasov

Základná mzda 22 300 Kč + flexibilita 2 000 Kč + smennovosť / 12 hod / 2000 Kč + bonus za výkon 0 až 2000 Kč
= cca 28,300 Kč

- stravovanie ( cena kompletného jedla pri 12 hod. smene je 25,25 Kč
pri 8 hod. smene je 39,80 Kč )
- pravidelné zálohy
- ubytovanie ZDARMA
- doprava z ubytovne do práce a späť ZDARMA
- jednoduchá práca vhodnejšia pre mužov

- výhodné mobilné tarify
- možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu :

[email protected]

alebo mám zavolajte / prezvoňte / :

0911 82 82 06

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Celosvetovo uznávaná spoločnosť zaoberajúca sa produkciou spotrebnej elektroniky a elektronických súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota a chuť pracovať na zmeny
manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav
zodpovednosť
flexibilita
výborný zrak
bezúhonnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3423058  Termin der Veröffentlichung: 27.7.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 22 300 EUR/mesiac