Pohodová brigáda v tiskárně 140 Kč/hod. + příplatky

Manuvia, a. s.

Místo práce
Chrášťany, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
140 - 160 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy a kolegyně na sezónní výpomoc do tiskárny. Pokud jsi starší 18 let, rád/a se učíš novým věcem a nebojíš se práce, tak hledáme právě tebe! Můžeme ti nabídnout nenáročnou brigádu v moderní digitální tiskárně s dobrým zázemím pro zaměstnance, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, zálohy a hlavně pohodu a přátelské kolegy na pracovišti.

Co tě u nás čeká:
- kontrola kvality vyhotoveného materiálu, tedy kalendářů, přáníček, fotoknih, pozvánek....
- balení a expedice vyhotoveného materiálu
- jednoduchá obsluha digitálních strojů
- nenáročná výpomoc na skladě

Jaká je pracovní doba?
pracuje se v 8mi hodinových směnách do PO do PÁ - třísměnný provoz
- ranní 6 - 14
- odpolední 14 - 22
- noční 22 - 6

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odměna 140 Kč/hod
- příplatek na noční směnu + 15%
- stravenky
- zálohy každý týden
- ZDARMA svozový autobus ze Zličína a zpět (cesta cca 7 minut)
- smlouva na DPČ s možností přestupu do kmenového stavu na HPP
- dobře vybavené zázemí (šatna, vlastní skříňka, plně vybavená kuchyňka ...)
- čisté prostředí
- nekonvenční atmosféru a přátelské kolegy na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Stabilní firma, která dlouhodobě působí na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- věk min. 18 let
- flexibilita
- základy práce na PC
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3518832  Termin der Veröffentlichung: 18.10.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 140 - 160 Kč/hod