Pracovná ponuka na Morave - operátor výroby s platom 800€ v čistom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kopřivná, Česko
Termín nástupu
ihned
800 - 980 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + bonusy: 480€ + 500€ bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu s atraktívnym zárobkom neďaleko domova? Pracovná ponuka na Morave je pre vás to pravé. Získajte prácu operátora vo výrobe na spracovanie plechov. Čaká na vás plat 800€ v čistom, ubytovanie zadarmo, chutné obedy za symbolickú sumu a možnosť vybrať si zálohy zo mzdy. Kontaktujte nás ešte dnes.
Čo bude vašou náplňou práce?
-vkladanie plechových častí automobilu do automatického zváracieho alebo lisovacieho stroja
-práca na zvarovni alebo lisovni

Čo vám ponúkame?
-atraktívny zárobok 800€ v čistom
-ubytovanie 100% zadarmo
-bezplatnú dopravu do Českej republiky
-chutné obedy za 1€ priamo vo výrobe
-prácu na Morave neďaleko domova
-príplatky za víkendy, sviatky a nadčasy
-naši zamestnanci priemerne zarobia 820€ v čistom
-základná zložka mzdy 480€
-vyplácanie záloh každý týždeň
-nástup možný ihneď aj bez praxe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

líder v automotive v ČR-vo výrobe na spracovanie plechov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Čo od vás požadujeme?
-zodpovedný prístup k práci

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3661317  Termin der Veröffentlichung: 7.5.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 800 - 980 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + bonusy: 480€ + 500€ bonusy a príplatky