Zámečník (mechanik opravář) – Šumperk

Manuvia, a. s.

Místo práce
Žerotínova, Šumperk, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
- zajímavé platové ohodnocení v průměru 21200 Kč/měs. za základní pracovní dobu 7,5 hod. denně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušené zámečníky – mechaniky opraváře kolejových (drážních) vozidel s praxí v oboru. Budete pracovat v podniku s významným postavením a velkým objemem zakázek, který se zabývá výrobou, rekonstrukcí, modernizací a údržbou kolejových vozidel.
Náplní Vaší práce budou zámečnické práce na opravách anebo výrobě drážních vozidel, svou prací přispějete ke vzniku nových vlakových souprav.
Ke zvládnutí zadaných pracovních úkolů budete potřebovat:
- pracovní zkušenosti v oboru
- výhodou je platný kurz svařování ZK 135, anebo praktické zkušenosti se svařováním, případně paličský kurz ZP 81 (ZK 311)
- samostatná orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme co nabídnout:
- možnost zabezpečit ubytování
- možnost stravování v jídelně podniku
- práce na hlavní pracovní poměr
- práce dlouhodobého charakteru
- možnost obnovení svářečských kurzů po platnosti
- dbáme na spokojenost našich zaměstnanců
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na tel. číslech: 739 608 539, 725 872 539

Informace o náboru

Nutno absolvovat osobní pohovor.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou, rekonstrukcí a modernizací drážních vozidel.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uchazeči spolehliví, týmoví hráči, otevření komunikaci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3707709  Termin der Veröffentlichung: 2.7.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: - zajímavé platové ohodnocení v průměru 21200 Kč/měs. za základní pracovní dobu 7,5 hod. denně