Hľadáme skladníkov do Českej republiky!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kutná Hora, Česko
100 Kč/hod.priemerná mzda na hodinu je 100KČ, záleží od danej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-príjem a výdaj materiálu
-nákladka a výkladka kamiónov
-zaisťovanie materiálu pre výrobné linky
-práca na 12 hodinové smeny

-ubytovanie zdarma
-doprava z ubytovne do práce zdarma
-týždenné zálohy
-stravovanie v jedálni s príspevkom od zamestnávateľa
-bonusy a príplatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Práca v sklade

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

-prax ako skladník
-papiere na VZV výhodou
-čistý register trestov
-ochota pracovať na smeny

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4026459  Termin der Veröffentlichung: 28.1.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 100 Kč/hod.