Hľadáme maliarov do Belgicka(so skúsenosťami aj bez) -12-14 Eur/hod. - dlhodobo

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
12 EUR/hod.Mzda od 12 Eur/hod. - možnosť navýšenia až do 17 Eur/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

* maliarske práce
* práce podľa pokynov nadriadeného

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
* Zabezpečené ubytovanie - hradí si SZČO (5 Eur/noc)
* Turnusová práca 6 týždňov v Belgicku ( možnosť ostať aj dlhšie 2-3 mesiace) potom 2 týždne na Slovensku
* Možnosť odpracovať 10 hodín práce denne, 6 dní v týždni
* Fakturácia každý týždeň podľa počtu odpracovaných hodín (splatnosť FA je 14 dní)

* Lákavé finančné ohodnotenie - 12 - 14 Eur/ hod. - po čase možnosť navýšenia na 17 Eur/hod.
* Zaujímavá práca v zahraničí (rôzne lokality v Belgicku)
* Práca pre overeného klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pre spoločnosť zabezpečujúcu rekonštrukčné a stavebné práce hľadáme šikovných MALIAROV na turnusovú prácu do BELGICKA.
Hľadáme seniorov aj začiatočníkov bez skúseností s ochotou vycestovať do zahraničia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* SZČO / živnosť
* zabezpečenie vlastnej dopravy
* Anglický jazyk výhoda nie podmienka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4064290  Termin der Veröffentlichung: 4.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 12 EUR/hod.