Hľadáme lekára na chirurgickom oddelení - 1600-3900eur základný plat, náborový príspevok!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Stredočeský kraj, Česko
Termín nástupu
podľa dohody
40 000 - 110 000 Kč/mesiacZákladný plat: L1 - 40.000Kč, L2 - 50.000Kč, L3-60.000Kč. Príplatky rizikové, mimoriadne, to zákona, náborový príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete poskytovať zdravotnú lekársku starostlivosť pacientom na oddelení nemocnice v stredočeskom kraji. Čaká Vás veľmi pekné prostredie a manažment nemocnice, ktorý bude podporovať Vaše vízie a kariéru. Nemocnica je akreditovaná, preto vhodná aj pre nástup absolventov a podporuje ďalšie vzdelávanie.

- veľmi dobré platové ohodnotenie vrátane možnosti náborového príspevku
rizikové a zvláštne príplatky
- príplatky za prácu nadčas a zmenovú prevádzku
- zázemie stabilného zamestnávateľa
- podpora mesta
- ubytovanie v mestských bytoch je možné
- možnosť zaistenia detskej škôlky
- dotované závodné stravovanie
- výhodný mobilný tarif
- príspevky na dovolenku 8.000,- Kč
- tábory pre deti zamestnancov 3000,-Kč
- bezúročná pôžička 25.000,-Kč
- masáže, rehabilitácie
- príspevok na očkovanie
- peňažné dary za darcovstvo krvi
- jednorazová sociálna výpomoc 15.000,-

Svoje profesijné životopisy zasielajte na uvedenú adresu, prosím.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Nemocnica v menšom meste v stredočeskom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chirurgia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4131895  Termin der Veröffentlichung: 29.7.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/mesiac