Manažer kvality (m/w)

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řízení systému kvality v souladu s IATF standardy
příprava a řízení interních i externích auditů
zastřešování BOZP ve firmě
komunikace se zákazníky a dodavateli
účastnit a vedení auditů systému kvality
nastavování procesů a systému jakosti
hodnocení a rozvoj dodavatelů
spolupráce při přípravě a realizaci projektů
kooperace při vytváření plánů nápravných opatření a kontrola jejich efektivity
hodnocení, analýzy, reporting
vedení a podpora svého svého týmu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

pracovní poměr na dobu neurčitou
rozjezd nových projektů
klíčovou pozici ve společnosti s vlastní organizací práce
odborné zaškolení v oblasti výrobního programu
nástup ihned nebo dle dohody
nástupní mzdu 60.000,- - 80.000,- Kč – dle praxe
pružnou pracovní dobu
notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely
další firemní benefity, které rádi Vám upřesníme při osobním setkání

Informace o náboru

Pro automotive společnost hledáme kandidáta/kandidátku se zkušenostmi v automotive, který by se rád stal součástí manažerského týmu a ujal se vedení oddělení kvality a aktivit v této oblasti. Důležitá je předchozí zkušenost na pozici manažera kvality a zkušenost s vedením týmu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zavedená automotive společnost na jihu Čech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ vzdělání
praxi v oboru kvality (min. 4 roky) – z toho min. 2 roky na vedoucí pozici
manažerské dovednosti
praxi v Automotive
znalost AJ (min. B2) – denní využití Aj v mluvené i psané formě
vyjednávací schopnosti
logické myšlení
ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4198793  Termin der Veröffentlichung: 8.11.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 60 000 Kč/měsíc