Administrativní pracovník v Operations

MARSH, s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 2828/151, 130 00 Strašnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti Marsh hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni, kteří by se chtěli stát součástí týmu Operations. V oddělení společně podporujeme ostatní oddělení a kolegy - jednotlivé makléře a specialisty, zpracováváme data, dokumenty, fakturujeme, pomáháme s evidencí škod, pracujeme na nastavování nebo vylepšování procesů, a další související činnosti.
Jde o práci v moderním prostředí s možnosti profesního rozvoje, součástí je spolupráce se zahraničními kolegy v rámci mezinárodní sítě Marsh. To vše za zajímavých podmínek. Těšíme se na spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Uplatnění a zkušenost v mezinárodní společnosti
• Benefity ve formě stravenek, příspěvek na cestování a mnoho dalších benefitů
• Možnost kariérního růstu a seberealizace
• Flexibilní pracovní dobu
• Práci v příjemném kolektivu v pracovním prostředí přímo na metru Flora

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce s počítačem je podmínkou
Chuť se učit, například práci v nových systémech, procesy, apod.
Příjemné a profesionální vystupování
Zájem o dlouhodobou spolupráci
Angličtina na základní komunikativní úrovni je vítaná

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Marsh je mezinárodní pojišťovací makléř a poradce v řízení rizik s více než 60 000 zaměstnanci po celém světě. Společnost Marsh patří z hlediska transparentnosti a poskytování poradenství při výběru pojistných produktů k top firmám v oboru. Marsh s.r.o. je součástí Marsh & McLennan Companies, seskupení MMC společnosti představuje světovou jedničku na pojistném trhu.
ID: 3789526  Termin der Veröffentlichung: 17.10.2019