Junior Client Executive

MARSH, s.r.o.

Místo práce
Vinohradská 2828/151, 130 00 Strašnice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2019, 1.1.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti Marsh hledáme šikovného kolegu, který bude součástí Graduate Programu. Během ročního programu bude zaměstnanec rotovat napříč firmou a vzdělávat se v rámci Marsh Businessu. Součástí programu je propojení s CSEE zeměmi a práce s dalšími kolegy, který jsou součástí Programu.
Budeš pracovat v moderním prostředí s možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje. Velkou výhodou je práce se zahraničními kolegy a využití mezinárodní sítě Marsh. To všechno za zajímavých podmínek. Těšíme se na spolupráci s Tebou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• uplatnění v mezinárodní společnosti
• roční bonusy
• benefity ve formě stravenek, příspěvek na cestování, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších benefitů
• možnost kariérního růstu a seberealizace
• flexibilní pracovní dobu
• práci v příjemném kolektivu v pracovním prostředí přímo na metru Flora

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ technické nebo ekonomické vzdělání (studijní obor pojišťovnictví a bankovnictví výhodou)
• Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem
• Velmi dobrá práce s počítačem
• Komunikativní a aktivní člověk
• Chuť se učit
• příjemné a profesionální vystupování
• zájem o dlouhodobou spolupráci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Marsh je mezinárodní pojišťovací makléř a poradce v řízení rizik s více než 60 000 zaměstnanci po celém světě. Společnost Marsh patří z hlediska transparentnosti a poskytování poradenství při výběru pojistných produktů k top firmám v oboru. Marsh s.r.o. je součástí Marsh & McLennan Companies, seskupení MMC společnosti představuje světovou jedničku na pojistném trhu.
ID: 3815141  Termin der Veröffentlichung: 20.11.2019