Reporting support

mBank S.A., organizační složka

Místo práce
Pernerova 691/42, Praha 8-Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj z mBank,
hľadáme nového člena nášho reportingového tímu (ideálne študenta vysokej školy), ktorý nám pomôže s prípravou reportov. Sme inovatívni a moderní, reporty a dashboardy pripravujeme primárne v Power BI.
Ak sa vyznáte v jazyku SQL, máte zmysel pre dáta, pracovitosť a zodpovednosť sú Vám vlastné, potom ste presne ten, koho v tíme potrebujeme!
Budete cenným členom tímu, tešíme sa na vás :).

• Príprava reportov v PowerBI/Exceli
• Pristupovanie k dátam v databáze s každodenným využitím SQL (MSSQL a Oracle)
• Vizualizácia dát podľa požiadaviek interného klienta
• Automatizácia pravidelných reportov
• Práca v time v agilnom prostredí JIRA za pomoci KAN-BANu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Priestor na sebarealizáciu a samostatnosť v rámci riešenia zadaní
- Získanie prehľadu o financiách banky
• Príležitosť na osobný rast.
• Tím ľudí ochotných podeliť sa o svoje vedomosti a skúsenosti a vytvoriť tak príležitosť učiť sa
• Otvorená firemná kultúra a neformálne prostredie
• Plochá organizačná štruktúra a možnosť osobne ovplyvňovať činnosti v banke
• Prácu na home office

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Základné znalosti jazyka SQL
• Pokročilá znalosť programu MS Excel
• Starostlivosť a zodpovednosť za presnosť údajov
Analytické myslenie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBank je značkou mobility, jednoduchosti a inovace v bankovnictví. Na CZ/SK trhu jsme už 13 let hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople. Nabízíme výhody flexibilního a rodinného prostředí typického pro start-up, a zároveň stabilitu spolehlivé banky. Zažij naši mPartu na vlastní kůži a dělej to, co Tě baví!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3616747  Termin der Veröffentlichung: 6.12.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 130 Kč/hod.