Systémový administrátor

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Nučice, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu integrované logistiky a globálních spedičních služeb, hledáme systémového administrátora. Společnost realizuje mezinárodní toky zboží mezi výrobními a obchodními subjekty v Evropě prostřednictvím pozemních přeprav a v celosvětovém měřítku formou leteckých a námořních přeprav.
Do našeho IT týmu v Rudné u Prahy hledáme kolegu na pozici Systémový administrátor. Jehož náplní práce bude:
- analyzovat požadavky na vylepšování IT systémů ve společnosti
- zodpovídá za uživatelskou podporu svěřeného systému
- komunikuje s externími partnery - centrála, dodavatelé - a navrhuje nákupy prostředků IT
- analyzuje požadavky na změnu infrastruktury a navrhuje jejich řešení
- aktualizuje systémy a bezpečnostní software
- konzultuje IT nastavení v rámci projektů
- analyzuje logy systému
- navrhuje design IT systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí a jistotu mezinárodní firmy
- zaměstnanecké výhody (stravenky, smluvní doprava z Berouna a Zličína, příspěvek na penzijní/ životní pojištění, 5 týdnů dovolené atd.)
- motivující platové ohodnocení, roční bonusy
- přátelský kolektiv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, VŠ vzdělání, nejlépe zaměření do oblasti IT
- praxe v oboru min. 2 roky
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost systémů: MS Server, LINUX, síťové infrastruktury, - bezpečnostní systémy - vyšší administrátorská úroveň
- scriptování v jazycích Powershell, Bash, Python
- znalosti v oblasti PKi
- znalosti a zkušenosti z provozu - rozsáhlejších sítí WAN
- výhodou certifikace Linux, CISCO, MS
- samostatnost, kreativita, vysoké pracovní nasazení, systematičnost, analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2762864  Termin der Veröffentlichung: 12.10.2016  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.