Asistentka managementu firmy

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je administrativa váš obor? Využili byste rádi Anglický jazyk?

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost s významným působením na našem trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici - Asistent managementu firmy

Co vás čeká?
-Administrativní podpora managementu firmy
-Komunikace v AJ
-organizace služebních cest
-Příprava reportů a prezentací
-Správa kalendáře a objednávek
-Spolupráce s kolegy na svěřených projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám:
-Moderní kanceláře v centru Prahy
-Možnost karierního růstu
-Spolupráce na zajímavých projektech
-Využití cizího jazyka na denní bázi
-Zaměstnanecké benefity

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost s významným působením na našem trhu
hledáme vhodného kandidáta na pozici - Asistent managementu firmy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budeme od vás očekávat:
-Praxe v administrativě na asistentské pozici
-AJ na komunikativní úrovni, pro každodenní využití
-Dobrá znalost MS Office, SAP výhodou
-Skvělé komunikační a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců