HR generalist (m/w)

Mgr. Iva Jobová

Miesto práce
Komárno, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
1 600 EUR/mesiacMinimálny plat na danú pozíciu -> výsledná suma sa bude odvíjať od kvalifikácie aj skúseností vyhovujúceho kandidáta / kandidátky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatná a zodpovedná realizácia kompletného náborového procesu
• Vyhĺadanie personálu až po finálny nábor
• Rešerše a nadviazanie kontaktov s potenciálnymi kandidátmi na rozličných online kanáloch
• Starostlivosť o rozličné pracovné portály, weby, sociálne média a ich platformy, internetové rešerše)
• Pretriedenie a predvýber uchádzačov
• Vedenie osobného pohovoru a vyhotovenie profilov kandidátov
• Administratívna podpora pri náborovom procesu (databáza uchádzačov)
• Vyhotovenie pracovne-právnych podkladov (pracovné zmluvy, platové podmienky, ukončenie pracovného pomeru, odstupné...)
• Zdravotný a bezpečnostný manažment (školenia, lekárske prehliadky...)
• Vyhotovenie reportov a štatistík
• Duálne vzdelávanie - spolupráca so školami, prezentácia spoločnosti, potencionálne vyhĺadávanie budúcich absolventov)
• Kooperácia s externými partnermi (personálne agentúry)

Po krátkom čase zaškolenia Vám ponúkame samostatnú zodpovednú pozíciu v rámci zavedeného týmu medzinárodnej veľmi úspešnej firme. Popri zodpovedajúceho finančného ohodnotenia ponúkame taktiež rôzne sociálne benefity vrátanie stravovania, jazykových kurzov, športového vyžitia, mnohých eventov, moderného pracoviska aj vynikajúcej firemnej kultúry.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás táto ponuka?
Potom sa tešíme na Váš životopis v nemeckom jazyke.
Ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Úspešná celosvetovo činná spoločnost s výrobnými závodmi v celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné / ekonomické vzdelanie so zameraním na HR / personalistiku / pracovné právo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR - Ľudské zdroje a personalistika

Počet rokov praxe

3

• Kvalifikácia: ukončené vzdelanie ekonomické / obchodné / univerzitné s aspektom na ĺudské zdroje a personalistiku alebo pracovné právo
• Prax: viacročná skúsenosť v HR / personalistike, znalosť pracovného práva aj vynikajúca znalosť náborového procesu
• Osobnosť samostatná a cieĺavedomá, vynikajúca komunikačná schopnosť, týmovosť, dynamika
• Jazykové znalosti: veĺmi dobrá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství od roku 1997. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska, Polska a Maďarska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search, outplacement a koučování ve firemním prostředí.
MPSV ČR, č.j. MPSV-UP/20773/13/ÚPČR/4
Certifikát ICF a MŠMT č. KC - ICF - 1511251309

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3612350  Termin der Veröffentlichung: 28.7.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 600 EUR/mesiac