Pro rozšíření našeho kolektivu hledáme právě vás!

Jste angažovaný, flexibilní a zajímáte se o dlouhodobou spolupráci? Pak nás doprovázejte na naší cestě do budoucnosti!

Těšte se na pozici s pestrou pracovní náplní a s možností dalšího rozvoje v regionálně propojené rodinné firmě s celosvětovou působností. S našimi znalostmi o výrobcích a zkušenostmi patříme k nejlepším adresám v kartáčovém průmyslu!

Základem našeho jednání jsou kolegiální prostředí, ploché hierarchie a otevřené dveře.

Mechatronik (m/ž/o)

Náplň práce:

  • obsluha, nastavování a seřizování strojů a zařízení
  • provádění elektrických oprav, údržby a programovacích činností
  • hledání elektricko-pneumatických a mechanických závad a jejich odstraňování
  • kontrola procesních dat a nastavení strojů
  • kontrola a dokumentování kvality
  • dodržování a kontrola všech předpisů bezpečnosti práce v oblasti odpovědnosti

Nabízíme vám:

  • několikaměsíční intenzivní zapracování
  • pestrou činnost na různých pracovištích
  • pracovní místo na plný úvazek
  • bonusové programy zaměřené na výsledky
  • interní šance postupu
  • interní a externí další vzdělávání, je-li to nutné

Vaše vlastnosti by měly být:

  • flexibilita a vytrvalost
  • pečlivá, svědomitá a samostatná práce
  • připravenost pracovat na směny (1směnný až 3směnný provoz)

Oslovila vás tato nabídka? Pak se budeme těšit na vaše podrobné podklady s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu.

Přihlášku, nejlépe v elektronické podobě, zašlete na adresu [email protected]

Michael Jäckel
Erzgebirgische Bürstenfabrik GmbH
z. Hd. Frau Wolf
Lichtenauer Str. 7
08328 Stützengrün
037462 660-0

ID: 4321683  Termin der Veröffentlichung: 5.5.2022