Ambiciózní kolega co nám doplní pracovní kolektiv

Mardorm Consult s.r.o.

Místo práce
Pražákova 1008/69, Brno-jih-Štýřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!!
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegy do našeho business týmu společnosti Mirnock s.r.o., která je jednou z nejsilnějších společností na trhu, a i přes nedávnou krizi stále expanduje.

Jsme mladý přátelský kolektiv a dbáme na individuální přístup ke každému z našeho týmu. Hledáme pozitivně laděné kolegy či kolegyně s ambicemi a touhou po kariérním růstu v naší společnosti. Pokud jste dostatečně odhodlaný/á pracovat a je pro Vás v této chvíli důležité stabilní zázemí a prosperita.

Přidejte se k nám!!

www.mirnock.cz

Vaší náplní práce bude:
Jednání s klienty (telefonicky, e-mailem, osobně).
Administrativa v rámci systému CRM.
Účast na firemních školeních a poradách.
Support klientských požadavků.
Analýza finančního trhu a konzultace s manažerem.

Naše požadavky:
Ukončené středoškolské vzdělání. (maturita nebo výuční list)
Čistý trestní rejstřík.
Reprezentativní a profesionální vystupování.
Ochota se vzdělávat.
Zodpovědnost a spolehlivost.
Proaktivní přístup k práci.

Co Vám nabízíme my?
Zázemí stabilní společnosti.
Motivační mzdové ohodnocení s možností nadstandartních výdělků (fix 30000+bonusy)
Velice rychlý kariérní růst.
Podrobné vstupní zaškolení.
Pracovní telefon.
Občerstvení na pracovišti zdarma.
Pevná pracovní doba od pondělí do pátku.

Nástup je možný ihned, nebo dle dohody s kandidátem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4384246  Termin der Veröffentlichung: 4.10.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc