Admin Support & Invoice Support

MultiSport Benefit, s.r.o.

Místo práce
Lomnického 1705/9, Nusle, Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme tebe?

Nevadí Ti administrativní práce, která vyžaduje pečlivost a soustředěnost?

Chceš patřit do týmu, který zajišťuje support naším partnerům?

Máš rád/a sport a chceš být v prostředí, kde se táhne za jeden provaz?

Pak pro Tebe máme volné místo v týmu Partnerské sítě. Čeká na Tebe spousta práce, takže nudu nečekej!

Co Tě u nás čeká?

- Odbavení emailu, příchozích hovorů a případných dotazů partnerů.
- Komunikace s obchodními partnery za účelem úpravy náležitostí na faktuře, urgence obchodních partnerů kteří nefakturují.
- Správa faktur (tisk příchozích faktur, předání dokladu k zaevidování, zajištění podpisu a předání na finanční oddělení k proplacení).
- Kontrola a zodpovědnost za správnost náležitostí na dokladu.
- Řešení neoprávněných vstupů do sportovišť ze stran uživatelů MultiSport karet.
- Vyřizování telefonické komunikace s obchodními partnery.
- Potřebná administrativa (zadávání informací do systému, ad hoc úkoly).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?

- Brand, který si prostě zamiluješ.
- Dynamické prostředí zaměřené na rozvoj a neustálé zlepšování.
- Otevřenou komunikaci pro tvé nápady a kreativitu.
- Kariérní a osobní růst díky obchodnímu školení Skilldriver a dalšímu školení dle individuálně sestaveného plánu rozvoje.
- Kolegové budou i přáteli a podnikneme společně nejrůznější teambuildingy, dny zdraví, worshopy a další akce.
- Home office, sick days, pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené.
- Dobré občerstvení když slavíme úspěchy, narozeniny, máme týmové snídaně anebo je prostě jen ovocný den.
- Příspěvek na výuku cizího jazyka.
- Kartu MultiSport, s níž můžeš sportovat každý den, a to je přece to nejdůležitější.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dobrá znalost MS Excel.
- Zkušenost z administrativní pozice.
- Pečlivost a trpělivost.
- Pozitivní a proaktivní přístup.
- Samostatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Již od roku 2010 v Česku naplňujeme jednoduché poslání: nabízíme zaměstnaným lidem možnost kompenzovat jejich pracovní vytížení. Pomáháme jim nastolit vyvážený osobní a pracovní život. Věříme, že spokojenější a zdravější zaměstnanci jsou produktivnější.
Korporátním klientům nabízíme MultiSport program: koncept motivace zaměstnanců k pravidelnému pohybu a relaxaci.
Společnost MultiSport Benefit s.r.o. stále roste a s ní můžeš růst i Ty.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3879068  Termin der Veröffentlichung: 25.2.2020