Recepční - Asistent/ka

NET and GAMES a.s.

Místo práce
Bednářova 29, Brno-jih-Horní Heršpice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na naši centrálu v Brně hledáme usměvavou a komunikativní kolegyni, která má organizační talent, smysl pro pořádek a chce se rozvíjet v administrativě. Rozhodující není praxe, ale chuť se učit nové věci. Vše potřebné Tě naučíme.

Co všechno na TEBE čeká?

- Během dne budeš vyřizovat telefonáty, zpracovávat a třídit poštu a přijímat návštěvy. Připravíš zasedací místnosti nebo zajistíš občerstvení.
- Budeš stěžejní osobou pro objednávky kancelářských a hygienických potřeb a komunikaci s překladatelskou agenturou.
- Do tvé kompetence bude patřit i organizace zahraničních cest pro vedení společnosti. Zajistíš letenky, pojištění a ubytování.
- Na recepci obsluhujeme také datové schránky.
- Budeš se podílet na různých ad hoc úkolech sekretariátu společnosti. Práce na recepci je u nás opravdu hodně různorodá.

Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám a my se Ti co nejdříve ozveme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč zrovna KAJOT?

- Jsme neformální společnost (dress code free)
- U nás se nemusíš bát, že bys zakrněl/a. Nabízíme různorodou práci, každý den bude jiný.
- Klíčová je schopnost týmové spolupráce - budeš velmi úzce spolupracovat s kolegyněmi ze sekretariátu. Doteď nám to klapalo a neradi bychom to měnili.
- A k tomu ještě navíc pár maličkostí –stravenky, sick day, dodatková dovolená, věrnostní a výkonnostní odměny, firemní akce a spoustu dalšího. Rádi ti řekneme víc osobně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si TĚ představujeme?

- Baví tě jednat s lidmi. Každý den budeš oporou pro naše zákazníky i kolegy z ostatních oddělení.
- Zakládáme si na kultivovaném projevu, verbálním i písemném
- Nebojíš se použít základní obraty v angličtině, zvládneš osobní, e-mailovou i telefonickou komunikaci se zahraničními dodavateli.
- Word, Excel, Outlook jsou pro nás samozřejmostí a pro tebe hračka.
- Umíš pracovat samostatně, máš smysl pro zodpovědnost a pečlivost.
- Chceš na sobě pracovat a učit se novým věcem, žádný úkol tě nevyvede z míry.
- Nemáš problém s pracovní dobou 7:30-16:00, kdy musí naše recepce fungovat.

Budeš mít výhodu, pokud:

- už jsi na podobné pozici pracoval/a
- ovládáš kromě angličtiny i němčinu
- jsi aktivní řidič/ka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JSME KAJOT. PARTA LIDÍ, CO JE BAVÍ PRÁCE. A umíme bavit i ostatní. Děláme hry. VYRÁBÍME videoloterijní systémy a výherní hrací přístroje. VYVÍJÍME herní software. PROVOZUJEME luxusní herny, casina a pokerové kluby. Špičkou v oboru jsme už víc jak 20 let. Ale neusínáme na vavřínech. Stále se pouštíme do nových projektů a jsme otevřeni všemu novému. Proto hledáme srdcaře a nadšence, kteří u toho chtějí být s námi. Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4. A potom už záleží jen na tobě. YOUR LIFE YOUR GAME.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3491680  Termin der Veröffentlichung: 13.9.2018