Eshop Customer service administrators with PL/SI/RO/DE/CZ/SK - Pracovníci/čky zákazníckeho servisu s PL/SI/RO/DE/SK/CZ

NORTHFINDER a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
1. 11. 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
1) kolegu/kolegyňu s poľským jazykom (PL) ako materským jazykom a so slovenčinou aspoň na úrovni B2, (angličtina výhodou)
2) kolegu/kolegyňu so slovinským jazykom (SI) ako materským jazykom a so slovenčinou aspoň na úrovni B2, (angličtina výhodou)
3) kolegu/kolegyňu s rumunským jazykom (RO) ako materským jazykom a so slovenčinou aspoň na úrovni B2, (angličtina výhodou)
4) kolegu/kolegyňu s excelentným nemeckým jazykom (DE) a so slovenčinou aspoň na úrovni B2, (angličtina výhodou)
5) kolegu/kolegyňu so slovensým alebo českým jazykom (SK, CZ) so znalosťou na správu objednávok a fakturácie

Čo ťa čaká?
- Využijeme tvoje nadšenie, skúsenosti a jazykové schopnosti pri kompletnej starostlivosti o zákazníka nášho medzinárodného eshopu,
- prejdeš zaškolením a naučíme ťa všetko o našom sortimente,
- budeš komunikovať mailom a aj telefonicky,
- poradíš zákazníkovi pred nákupom,
- vybavíš v systéme všetko okolo jeho objednávky,
- usmerníš zákazníka v prípade otázok,
- prijmeš sťažnosti a zabezpečíš nápravu,
- administruješ výmenu tovaru a jeho vrátenie,
- budeš vylepšovať procesy,
- a budeš súčasťou dynamického medzinárodného eshopu so športovým oblečením a vybavením.

Čo očakávame my?
- Asertívnosť a 100 % prozákaznícky prístup,
- tímového ducha,
- odhodlanosť učiť sa nové veci a zlepšovať sa,
- vítame angažovanosť a zodpovednosť.

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Nitra
Nástup podľa dohody.

NA STRETNUTIE POZVEME LEN UCHÁDZAČOV A UCHÁDZAČKY, KTORÍ NAJVIAC VYHOVUJÚ NAŠIM KRITÉRIÁM.

Akceptujeme CV s motivačným listom v SJ a EN, zaslané výlučne v rámci platformy PROFESIA.sk
Oslovíme a na pohovor pozveme len vybraných uchádzačov/uchádzačky.
Prvý pohovor môže byť uskutočnený formou dištančného rozhovoru Google Drive Meet.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Poľský jazyk - Expert (C2) alebo Rumunský jazyk - Expert (C2) alebo Slovinský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Fakturácia, objednávky - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s prácou v zákazníckom servise sú výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- asertivita a zákaznícka orientácia
- vyspelé komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- osobná angažovanosť
- spoľahlivosť

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciou stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme viac ako 30 rokov a pôsobíme v 11 krajinách.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov svetových značiek, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť, odolnosť a pohodlie pri aktivitách v prírode. Vo vývoji a inováciách produktov spolupracujeme s horskými službami, atlétmi a outdoor komunitami. Vďaka nim poznáme potreby ľudí aj v náročných terénoch a horských podmienkach.

Radi medzi nás prijmeme ľudí, ktorí milujú hory, turistiku, zimné športy a inovácie. Ak sa chcete stať súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom, prihláste sa, radi vás spoznáme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4168668  Termin der Veröffentlichung: 24.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 100 EUR/mesiac