Obchodní zástupci po celé ČR (40-150 tis. měsíčně)

O L P R A N spol. s r. o

Místo práce
celá ČR, Okres Olomouc
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40-150 tis. Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme oficiální zastoupení jednoho z největších producentů elektronických cigaret na světě firmy Hangsen a hledáme obchodní zástupce pro všechny kraje ČR.
Požadujeme: schopnost obchodního jednání, vysoké pracovní nasazení, živnostenský list, vlastní automobil (netýká se regionu Praha, Brno, Ostrava)
Nabízíme vynikající finanční podmínky, možnost výdělku 40-150 tis. za měsíc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma OLPRAN spol. s r. o. vznikla v roce1991 aje to ryze česká značka. Od roku 1993 se našim hlavním předmětem podnikání stal prodej a následně i výroba jízdních kol a jejich příslušenství. Za dobu svého působení jsme prodali již více než 1.000.000 byciklů v různých provedeních.

V roce 2008 jsme dokončili stavbu nejmodernějšího závodu na výrobu jízdních kol ve střední Evropě v Hořicích v Podkrkonoší. Maximální kapacita montážní linky je 600.000 kol ročně.

Kola značky OLPRAN se vyznačují kombinací kvality za rozumnou cenu. Nabízíme Vám cenově dostupná kola v provedení horská, treková i krosová v designově zajímavém provedení.
ID: 3149460  Termin der Veröffentlichung: 2.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 40-150 tis. Kč/měsíc