Account manager

OKIN BPS, a.s.

Místo práce
The Capital Prague

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme obchodního zástupce, který se nebojí nových výzev.*aktivní vyhledávání nových klientů v oblasti průmyslu, správy budov, nemovitostí apod.*spolupráce s B2B zákazníky*prodej produktů v oblasti revizí*udržování vztahů s klienty*denní komunikace s klienty i managementem*reporting výsledků

Zaměstnanecké výhody, benefity

*hlavní pracovní poměr *zázemí silné společnosti *příjemné pracovní prostředí v dynamickém kolektivu *další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ vzdělání *silný prozákaznický přístup*zkušenost na podobné pozici alespoň 2 roky*anglický jazyk na úrovni B2*komunikační dovednosti na vysoké úrovni*zaměření na cíle a výsledky*uživatelská úroveň MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

OKIN BPS
Láká vás prostředí mezinárodní firmy, která se řadí mezi TOP zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji, a navíc nabízí nejžádanější pozice na trhu práce? V Ostravě a Praze jsme od roku 2004 vytvořili zázemí pro více než 1000 nadšenců z řad absolventů středních i vysokých škol, ale i zkušených senior manažerů. Patříme k nejrychleji rostoucím poskytovatelům podnikových služeb.

V OKINu nabízíme práci šikovným absolventům vysokých i středních škol bez ohledu na vystudovaný obor a předešlou praxi. U nás najdou uplatnění také zkušení odborníci – network (síťoví) inženýři, specialisté z oblasti IT technologií, projektoví manažeři nebo špičkoví administrátoři s dlouholetou praxí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců