Všeobecná sestra v domácí péči

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

  • Všeobecnou zdravotní sestru s odbornou způsobilostí,
  • SZŠ (všeobecná sestra), případně VOŠZ, nebo VŠ (není podmínkou),
  • ideálně 3 roky aktivní praxe „u lůžka",
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
  • základní znalost práce na PC – Word, Excel
  • psychická odolnost.

Co Vás u nás čeká?

  • poskytování zdravotní péče (odbornost 925) na základě indikace praktického či ošetřujícího lékaře,
  • péče o pacienty v jejich domácím prostředí,
  • činnosti spojené a navazující na vlastní zdravotní výkony,
  • vedení veškeré ošetřovatelské dokumentace,
  • komunikace a spolupráce s kolegy, nadřízenými, lékaři a v neposlední řadě s rodinnými příslušníky.

Nabízíme:

  • pracovní zázemí v příjemném, téměř rodinném prostředí společnosti,
  • rádi Vás podpoříme v dalším vzdělávání, které jako firma hradíme,
  • profesní růst (staniční, vedoucí sestra),
  • mzda až 40 000 Kč + odměny,
  • možnost částečně si plánovat práci dle svých potřeb a nutnou administrativu zpracovávat z domova,
  • proplácení veškerých finančních náhrad při užívání soukromého vozidla pro firemní účely,
  • po zkušební době vám rádi zapůjčíme firemní vozidlo i pro soukromé účely,
  • 5 týdnů dovolené,
  • multisport karta,
  • nástup: ihned, nebo dohodou,
  • místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou (ideálně dojezd cca 30 km od bydliště pracovníka).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4324189  Termin der Veröffentlichung: 9.5.2022  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc