Business Development Manager (m/ž)

OKIN GROUP, a.s.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Business Development Manager

Právě teď hledáme zkušeného obchodníka, který by posílil náš obchodní tým v České republice.
Budete nejen pečovat o portfolio stávajících zákazníků, ale budete také zodpovědný/á za zpracovávání poptávek, identifikaci nových obchodních příležitostí a získávání zakázek.
Hledáme někoho, kdo má ambice, analytické myšlení, týmového ducha a intuici vyhledávat obchodní příležitosti.
Vaší náplní práce bude kompletní obchodní proces. Od začátku až do konce. Nebudete na to, ale sám/sama. K ruce budete mít podpůrný a obchodní tým. Povedete obchodní jednání od prvního kontaktu až do podpisu smlouvy a budete budovat s našimi klienty, ať současnými nebo budoucími, dlouhodobé vztahy. Ideálně hledáme člověka z Jižní Moravy, který doplní náš tým.

Mezi vaše úkoly bude patřit zejména:

  • Aktivní získávání nových zákazníků v oblasti facility managementu.
  • Účast na výběrových řízeních a vedení obchodních jednání.
  • Péče o portfolio svých zákazníků, udržování a rozvíjení obchodních vztahů.
  • Příprava obchodních nabídek, jejich prezentace a smluvní uzavírání obchodních případů.
  • Znalost potřeb a přání zákazníků, být schopen/na navrhnout účinná řešení.
  • Monitoring trhu a konkurentů, sledování a analýza nových trendů.

Vaše zkušenosti:

  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
  • Relevantní obchodní zkušenosti alespoň 3 roky; zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou.
  • Dobrá znalost prostředí Facility Managementu.
  • Velmi dobrá znalost B2B segmentu.
  • Analytické a strategické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Orientace na cíle a výsledky a zároveň schopnost spolupracovat a být týmovým hráčem.
  • Znalost prostředí veřejných zakázek výhodou.
  • Vnímání příležitostí a schopnost jejich kritického vyhodnocení.
  • Zodpovědnost, loajalita a zdravý selský rozum.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Zázemí silné, dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • 25 dnů dovolené.
  • Služební auto i k soukromým účelem.
  • Notebook, mobilní telefon.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Týmovou podporu.
  • Kanceláře v Praze, Brně a Ostravě.
  • Home office.
  • Další benefity.

Dejte nám o sobě vědět.

Klikněte na tlačítko "ODPOVĚDĚT", vyplňte jednoduchý formulář a odešlete ho. Pečlivě si přečteme každý životopis a během několika dní se s vámi spojíme.
Těšíme se na osobní či virtuální setkání a spolupráci s Vámi!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Auto i pro soukromé účely
Mobilní telefon
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce
Individuální rozvržení pracovní doby
Vlastní organizace náplně práce
Rozjezd zcela nového projektu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme OKIN GROUP, a.s.a rádi bychom se vám v krátkosti představili.

Již od roku 1993 poskytujeme našim klientům služby integrovaného facility managementu. Tedy veškeré služby související s provozem a správou nemovitosti či majetku. Typicky jde o technickou správu, úklidové služby, ostrahu, administrativní služby, energo management a mnoho dalších. Zajišťujeme také celou řadu technologických činností, jakými jsou například chemické čištění a čištění laserem. Jsme stabilní společnost s otevřeným přístupem, která je dlouholetým a spolehlivým zaměstnavatelem. Neustále rosteme a inovujeme naše služby. Vyvíjíme vlastní systémy řízení pro správu a řízení zakázek a aktivně využíváme prvky internetu věcí (IoT).

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4326524  Termin der Veröffentlichung: 11.5.2022  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc