Pomocná pracovná sila, vo výrobe známych nemeckých automobiliek, Plast/Kaucuk, Guma m/w/d , Kontrola kvality, balenie

OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH

Miesto práce
Sonneberg, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
9,49 - 10 EUR/hod.od 9,49 - 10,00 Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca so znalostou NEM: JAZYKA na úrovni A2, B1, B2 na plný úväzok v 3-4 smenovom systéme ako pomocník v automobilovom priemysle: Výroba plastových / gumených dielov v okrese Sonneberg a Schleiz.
Vaše úlohy zahŕňajú:

• Spracovanie plastových častí
• Jednoduchá obsluha stroja
• Kontrola kvality
• Všeobecné výrobné úlohy

• Trvalé zamestnanie na nemeckú prac. zmluvu
• platba podľa tarify (IGZ) a regiónu, min. 9,50 – 10,00 Eur brutto
• platenie dovolenky,
• vianočný bonus
• platené nadčasy
• Ubytovanie (poskytované zamestnavatelom v cene 220-250 Eur/zamestnanec)

Pre ubytovanie je potrebné si z hygienických dovodov doniest : prikrývky, vankúše, obliečky na periny, Hrnce a panvice na varenie, riad a príbory
• Parkovisko zabezpecené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilovy priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

NUTNÉ absolvovat písomný zrakový test.

Nezávislý, presný, spoľahlivý a tímový spôsob práce
• Vysoká angažovanosť a tímový duch
• Vodičský preukaz (B) je potrebný
Auto, ak miesto vúkonu práce nie je totožné s miestom bydliska
• znalosť nemeckého jazyka minimálne A2 - B2

Dňa 1. februára 1997 vtedajší akcionári Claus Böhm a Heiko Boog založili spoločnosť OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH so sídlom v Bayreuthe. V priebehu rokov sa otvárali početné nové pobočky v Bavorsku, Durínsku, Sasku a sieť zákazníkov sa neustále rozširovala. Vďaka spoľahlivému a serióznemu riadeniu projektov udeľuje Bavorský štátny úrad práce OPTIMA GmbH v roku 2000 trvalé povolenie na dočasné zamestnanie. V súcasnosti nám prosperuje aj ďalších 7 pobočiek v rôznych regiónoch Nemecka.
Optima Personal-Dienstleistungen GmbH Niederlassung Bayreuth

Am 01.02.1997 gründeten, die damaligen Gesellschafter Claus Böhm und Heiko Boog die OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH mit Hauptsitz in Bayreuth.

Im Laufe der Jahre werden zahlreiche neue Niederlassungen in Bayern, Thüringen und Sachsen eröffnet und das Kunden- Netzwerk kontinuierlich erweitert. Dank der soliden und seriösen Projektabwicklung erteilt das Landesarbeitsamt Bayern OPTIMA, im Jahre 2000, die unbefristete Erlaubnis zur gewerbsmäßigen Arbeitnehmerüberlassung.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3789366  Termin der Veröffentlichung: 17.10.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 9,49 - 10 EUR/hod.od 9,49 - 10,00 Brutto