Disponent nákupu s NJ - Ústí nad Orlicí

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování požadavků na objednání, vystavování objednávek
Poptávání materiálů a služeb
Vystavování množstevních kontraktů ve spolupráci s vedoucím oddělení Kontrola termínů, potvrzení objednávek a řešení urgencí termínů
Hodnocení dodavatelů, jednání s dodavateli
Sledování situace na trhu a jeho vývoje, jak z hlediska cen, tak i termínů Reagování na změny situace na trhu
Ošetřování kmenových dat z pohledu nákupu a pravidelná údržba nákupních dat
Zástup ostatních kolegů z oddělení nákupu
Spolupráce na projektech
Řešení reklamací
Spolupráce na nabídkách pro zákazníky
Realizování stanovených ročních cílů pro nákup
Vystavování statistik a analýz, např. vývoj cen, obraty, odběry

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí rostoucí společnosti
Odborné vzdělávání
Flexibilní pracovní dobu
Mnoho dalších výhod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost se zabývá výrobou mechatronických celků, řídicích systémů, rozvaděčů a kabelové konfekce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický nebo ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ / VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Praxe v operativním nákupu nebo strategickém nákupu u zahraniční firmy min. 5 let
Znalost německého jazyka podmínkou (anglický jazyk vítán)
Dobrá znalost ERP systému – ideálně SAP
Znalost Windows Office - Excel na středně pokročilé úrovni
Týmový duch a komunikativnost
Odolnost v náročných pracovních situacích, proaktivnost při řešení úkolů Kladný vztah k technice a nových technologiím výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OPTIMA RECRUITMENT EUROPE díky svým znalostem, kvalifikaci a profesním zdrojům spojuje vysoký standard a konkurenceschopnou cenu. Máme zastoupení v několika evropských zemích a více než 15 let zkušeností v personalistice.

Specializujeme se na obsazování kvalifikovaných kandidátů na permanentní pracovní pozice, jak v České republice, tak i v zahraničí, a rovněž na krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků. Na jakékoli Vaše potřeby jsme schopni rychle reagovat. Kandidáty vyhledáváme prostřednictvím cílených inzertních kampaní, v interní databáze, pomocí přímého oslovování a executive search.

V České republice nabízíme kompletní personální služby od administrativních pozic až po vrcholový management, specialisty - technické a IT profese, strojírenství a výroba, finance, zdravotnictví a farmacie, hotelový průmysl a gastronomie.

V Evropské unii zajišťujeme vysoce kvalifikované zaměstnance - zaměřujeme se na technické a IT profese, strojírenství a výrobu, stavebnictví, hotelový průmysl a gastronomii, finance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3458579  Termin der Veröffentlichung: 16.1.2019