Truhlář - odborný montér kuchyňských linek ORESI (severní Morava, Ostravsko)

Oresi Slovakia s. r. o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 200 000 Kč/měsícv textu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu pro Ostravsko hledáme chytrého spolehlivého truhláře/montéra pro montáže kuchyňských linek.

Co nabízíme:
- pravidelný, stálý přísun zakázek
- slušný výdělek (při pravidelném a dobrém výkonu fakturace 100.000 - 200.000 Kč)
- jen na s.r.o. a živnost

Co požadujeme:
- nezbytná praxe profesionálního truhláře nebo montéra (nábytek, ideální kuchyně)
- vlastní vozidlo a vybavení

Co bude Vaší náplní:
- montáž kuchyní pro region Ostrava, severní Morava

Kdy můžete začít:
- okamžitě

Chlapi, pokud máte řidičák B, praxi jako truhlář nebo montér (nábytku a ideální kuchyně), jste charakter, něco vydržíte a na svoji zručnost, vitalitu a sílu jste právem hrdí, volejte:
Vladimír Kovářík, +420 775 554 240

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme partnerství na živnost s jedničkou na trhu s kuchyňskými řešeními.

Informace o náboru

Upřednostňujeme truhláře a montéry s praxí v daném oboru, vlastním vybavením, s.r.o., živnostníky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

truhlář, nábytkář

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- praxe a zkušenosti na pozici truhlář, nábytkář, montér nábytku - ideální kuchyní
- s.r.o., živnost
- práce vyžaduje cestování
- vlastní vybavení
- chuť pracovat a vzdělávat se
- preciznost a smysl pro detaily
- schopnost komunikovat se zákazníky
- odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Náš tým ve spolupráci s našimi obchodními partnery je nejvýznamnejším dodavatelem komplexních kuchyňských řešení v Čechách i na Slovensku. Již více než dvě desetiletí svým zákazníkům děláme radost z výběru toho nejvhodnějšího řešení, profesionálním a zároveň lidským přístupem od prodeje až po montáž zhmotňujeme představy našich klientů a pomáháme tak tvořit srdce jejich domovů.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4201640  Termin der Veröffentlichung: 11.11.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 100 000 Kč/měsíc