Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Hľadáme zubných lekárov do novootvorenej kliniky

OZDent s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota, Slovensko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.5.2020
1 000 - 8 000 EUR/mesiacOsobné hodnotenie vo výške až 25-35 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zubných lekárov do novootvorenej zubnej kliniky.
Požiadavky od lekárov : číslo slovenskej komory zubných lekárov.
Pri zahraničných licenciách o odbornosti s vybavením a uznávaním dokladov radi pomôžeme.
Certifikát implantológie a chirurgie je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Sme celoslovenská sieť zubných kliník a zubných ambulancii. Špičkovými lekármi, príjemným prostredím, moderným technologickým vybavením a milým prístupom sme sa u pacientov stali vyhľadávanou klinikou. Stále rozširujeme svoje pobočky, no kvalita stomatologických služieb zostáva zachovaná. Robíme veci inak.
ID: 3888396  Termin der Veröffentlichung: 9.3.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 000 EUR/mesiac