Zvárači 141 TIG - antikóra

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14,50€/hod. na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov s platnými certifikátmi 141 TIG na zváranie priemyselných konštrukcií.

- podnik sa zaoberá výrobou strojárenských výrobkov, priemyselných konštrukcií
- zvára sa nerez a čierny materiál
- vyrábajú sa a zvárajú zariadenia pre využitie v potravinárskom priemysle
- požadujeme ovládanie výkresovej dokumentácie
- prax na danej pozícii min. 1 rok
- skúsenosť so zložitými zvarmi - zváranie vyžaduje maximálnu presnosť
- nesmú byť vidieť žiadne tečúce materiály
- zvary musia byť čisté, hladké bez pórov
- v podniku sa zvárajú plechy o hrúbke 0,8 až 10 mm
- zvára sa pri stoloch - menšie kusy

Práca na 1 - zmenu 8 hodín
možnosť nadčasov

Platové podmienky:
na HPP - 10,50€/hod. bez ubytovania + stravné lístky
na HPP - 9,00€/hod. s ubytovaním + stravné lístky

Na živnosť - 14,50€/hod
živnostník si platí ubytovanie

Dlhodobá stabilná práca
Práca na živnosť alebo na HPP
Ubytovanie zabezpečené
Možnosť nadčasov
Možnosť zálohy
Podnikové stravovanie
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Pred nástupom sa koná pracovná skúška v podniku

V prípade záujmu nám zasielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3532422  Termin der Veröffentlichung: 6.11.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 14,50€/hod. na živnosť